МЗС висловило протест через поїздку Путіна до окупованого Криму

МЗС України — МЗС висловило протест через поїздку Путіна до окупованого Криму
МЗС України
Це грубе порушення російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України Об этом сообщает tp0652.in.ua со ссылкой на СМИ.


МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку з неузгодженим з українською стороною відвіданням 10 серпня президентом РФ Володимиром Путіним окупованого Криму.


Про це повідомляється на сайті МЗС.


«Ця поїздка, як і усі попередні неузгоджені з українською стороною відвідання російськими посадовцями тимчасово окупованого регіону України, є грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави», – йдеться у заяві.


Cпроби російської сторони та мас-медіа інтерпретувати такі «візити» як «звичайні» внутрішньодержавні поїздки російських посадовців є нікчемними. Крим і Севастополь є невід’ємною частиною суверенної території України.


Президент РФ Володимир Путін 10 серпня приїхав в окупований Крим, де взяв участь у міжнародному байк-шоу «Тінь Вавілона», організованому мотоклубом «Нічні вовки».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/mzs-vislovilo-protest-cherez-pojizdku-putina-do-okupovanogo-krimu-617129.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя