Окупанти встановлюють морські міни вздовж узбережжя Азовського моря, - розвідка

Окупанти встановлюють морські міни вздовж узбережжя Азовського моря, — розвідка
За даними військової розвідки, противник здійснює мінування як територій вздовж лінії зіткнення, так і ділянок місцевості сільськогосподарського призначення вздовж доріг, які пролягають вглиб окупованих територій Об этом сообщает total-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Російсько-окупаційні війська нарощують мінно-вибухові загородження на тимчасово окупованій території Донбасу, зокрема, встановлюють морські міни вздовж узбережжя Азовського моря тимчасово окупованої території у Донецькій області. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони.


«Російсько-окупаційні війська продовжують нарощувати мінно-вибухові загородження на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, у т.ч. з використанням заборонених міжнародними конвенціями протипіхотних мін», — йдеться у повідомленні.


За даними військової розвідки, противник здійснює мінування як територій вздовж лінії зіткнення, так і ділянок місцевості сільськогосподарського призначення вздовж доріг, які пролягають вглиб тимчасово окупованих територій.


«Також окупантами встановлюють морські міни вздовж узбережжя Азовського моря тимчасово окупованої території у Донецькій області. Зазначені дії російсько-окупаційних військ значно погіршують безпекову ситуацію та підвищують загрозу життю цивільного населення», — додав речник Міноборони.


Як повідомлялось, окупанти на Донбасі прискорили бойову підготовку своїх штабів та підрозділів, і при цьому через нехтування правилами безпеки наражають місцеве населення на небезпеку.


Крім того, бойовики почали обладнувати позиції артилерії та протиповітряної оборони у населених пунктах. Такі дії терористів ОРДЛО суттєво посилюють небезпеку для місцевого населення та об’єктів цивільної інфраструктури.


Нагадаємо, на початку червня в одній з частин противника було обстріляно розташування власного передового підрозділу, внаслідок чого загинув російський військовослужбовець.


Розвідка також повідомляла, що випускників військових вузів РФ направлятимуть на Донбас для набуття бойового досвіду.


Читайте також: Росія перекидає на окупований Донбас додаткові снайперські підрозділи, — розвідка

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/okupanti-vstanovlyuyut-morski-mini-vzdovzh-uzberezhzhya-azovskogo-morya-rozvidka-616206.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя